Розклад уроків

Завітайте  на  сайт "Мої  знання" Щоб  дізнатися  розклад - http://mz.com.ua

1-A  КЛАСС  ГОНОПОЛЬСКАЯ  ТАМАРА ГРИГОРЬЕВНА

1

8:30-
9:15

Російська

 мова

Російська мова

Російська мова

 

Російська

мова

2

8:50-
9:35

Математика

Математика

Англійська мова

Природознавство

Математика

3

9:40-
10:25

Природознавство

Російська мова

Математика

Російська

мова

Українська

мова

4

10:30-
11:15

Фізична

культура

Українська мова

Українська мова

Основи

здоров’я

Фізична

 культура

5

11:20-
12:05

 

Трудове навчання / Художня праця

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-Б   КЛАСС   ПИВОВАРОВА  АНТОНИНА  АНАТОЛЬЕВНА

1

8:30-
9:15

Природознавство

Чтение

Чтение

Основи

здоров’я

Чтение

2

8:50-
9:35

Математика

Англійська

мова

Письмо

Українська

мова

Письмо

3

9:40-
10:25

Фізична культура

Математика

Математика

Природознавство

Математика

4

10:30-
11:15

Українська

мова

Письмо

Фізична культура

Трудове навчання

/ Художня праця

Фізична культура

5

11:20-
12:05

 

Образотворче

мистецтво

 

 

Українська мова

2-А    КЛАСС    ВОСКАНЯН  АРЕВИК   ГРИГОРЬЕВНА

1

8:30-
9:15

Чтение

Англійська

мова

Чтение

Чтение

Українська

мова

2

8:50-
9:35

Математика

Математика

Математика

Англійська

мова

Математика

3

9:40-
10:25

Російська

 мова

Природознавство

Російська

 мова

Українська

 мова

Російська

 мова

4

10:30-
11:15

Основи здоров’я

Українська

мова

Фізична

культура

Природознавство

Фізична

 культура

5

11:20-
12:05

 

Трудове навчання

/ Художня праця

 

Образотворче

мистецтво

 

6

12:10-
12:55

Фізична культура

 

 

 

 

2-Б   КЛАСС    ВЕЛИЧКО  НАТАЛИЯ  ИВАНОВНА

1

8:30-
9:15

Чтение

Природознавство

Англійська

мова

Чтение

Чтение

2

8:50-
9:35

Математика

Математика

Математика

Українська

 мова

 

3

9:40-
10:25

Англійська

 мова

Російська

 мова

Українська

 мова

Природознавство

Математика

4

10:30-
11:15

Українська

 мова

Трудове навчання

/ Художня праця

Фізична

культура

Образотворче

 мистецтво

Російська

мова

5

11:20-
12:05

Фізична

культура

 

Основи

здоров’я

 

Фізична

 культура

6

12:10-
12:55

Російська

мова

 

 

 

 

3-А   КЛАСС    ДУДНИК  НАТАЛИЯ  АНАТОЛЬЕВНА

1

8:30-9:15

Я і Україна

Українська

література

Російська

мова

Українська

 мова

Я і Україна

 

2

8:50-
9:35

Математика

Українська

мова

Англійська

мова

Українська

література

Англійська

мова

 

3

9:40-
10:25

Російська

мова

Математика

Фізична

культура

Образотворче

мистецтво

Математика

 

4

10:30-
11:15

Фізична

культура

Російська

мова

Математика

Музичне

 мистецтво

Основи

здоров’я

 

5

11:20-
12:05

Чтение

Трудове навчання /

 Художня праця

Чтение

 

Фізична

культурана

 

3-Б   КЛАСС   КАЩУК  АНАСТАСИЯ  АЛЕКСАНДРОВНА

1

8:30-
9:15

Російська

 мова

Українська

 мова

Російська

 мова

Українська

 мова

Російська

література

 

2

8:50-
9:35

Математика

Математика

Математика

Природознавство

Англійська

мова

 

3

9:40-
10:25

 

Українська

література

Російська

 література

Українська

література

Музичне

мистецтво

 

4

10:30-
11:15

Я і Україна

Основи

здоров’я

Англійська

 мова

Трудове навчання /

 Художня праця

Російська

література

 

5

11:20-
12:05

Фізична

культура

Образотворче

мистецтво

Фізична

 культура

 

Фізична

культура

 

6

12:10-
12:55

 

 

 

 

Математика

 

4-А  КЛАСС   ПИЛАТ  НАТАЛИЯ  АЛЕКСЕЕВНА

1

8:30-
9:15

Російська

 література

Українська

література

Російська

література

Я і Україна

Українська

 література

 

2

8:50-
9:35

Математика

Математика

Математика

Російська

мова

Математика

 

3

9:40-
10:25

Російська

мова

Українська

 мова

Російська

 мова

 

Українська

мова

 

4

10:30-
11:15

 

 

Музичне

 мистецтво

Трудове навчання / Художня праця

Основи

 здоров’я

 

5

11:20-
12:05

Фізична

 культура

Образотворче

мистецтво

 

Фізична

культура

Фізична

культура

 

6

12:10-
12:55

Англійська

мова

 

Англійська

мова

 

 

 

                 

4-Б   КЛАСС    ЛИСОВСКАЯ ЕКАТЕРИНА   АЛЕКСЕЕВНА

1

8:30-
9:15

Чтение

 

Чтение

 

Українська

 мова

 

2

8:50-
9:35

Математика

Українська

 література

Математика

Російська

мова

Математика

 

 

3

9:40-
10:25

Російська

 мова

Українська

мова

Російська

 мова

Трудове навчання /

 Художня праця

Англійська

 Мова

 

4

10:30-
11:15

Українська

література

Математика

Я і Україна

 

Основи

здоров’я

 

 

5

11:20-
12:05

Фізична

культура

Англійська

мова

Фізична

культура

Музичне

 мистецтво

Фізична

 культура

 

 

6

12:10-
12:55

 

Образотворче мистецтво

 

 

 

 

5-А   КЛАСС   КОТЕНКО  ЛЮДМИЛА  НИКОЛАЕВНА 

9

7:40-
8:25

 

Українська мова(Підгрупа: 1

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Німецька мова(Підгрупа: 2)

Вчитель: Мішуренко Неля ГригорівнаКабінет: кабінет географії[24]

 

 

 

1

8:30-
9:15

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: математики[2]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

2

8:50
-
9:35

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаУкраїнська мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Англійська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]Німецька мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Українська мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

 

3

9:40
-
10:25

Німецька мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

Англійська мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Куріпко Валентина ПетрівнаКабінет: кабінет англійської мови[14]Німецька мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Мішуренко Неля ГригорівнаКабінет: кабінет англійської мови[26]

Англійська мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаУкраїнська мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

 

4

10:30
-
11:15

Природознавство

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 1)Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 2)Вчитель: Рудак Світлана АнатоліївнаКабінет: кабінет трудового навчання[27]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Англійська мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Інформатика(Підгрупа: 1)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет інформатики[10]

 

5

11:20
-
12:05

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 1)

Вчитель: Штельмах Неоніла ДмитрівнаКабінет: кабінет біології[11]Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 2)

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Природознавство

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

 

6

12:10
-
12:55

Основи здоров’я

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Англійська мова(Підгрупа: 2)

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Інформатика(Підгрупа: 2)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

Образотворче мистецтво

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

7

13:00
-
13:45

 

 

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

 

 

 

8

13:50
-
14:35

Англійська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

 

 

 

 

 

6-А  КЛАСС    ГРИЦАЙ  НАТАЛИЯ АНАТОЛЬЕВНА

1

8:30
-
9:15

Етика

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

 

2

8:50
-
9:35

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Образотворче мистецтво

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Природознавство

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

 

3

9:40
-
10:25

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

4

10:30
-
11:15

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

5

11:20
-
12:05

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

6

12:10
-
12:55

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

 

 

6-Б  КЛАСС  ПИРИПИЛИЦА  ВИКТОРИЯ  НИКОЛАЕВНА 

1

8:30
-
9:15

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Трудове навчання /

Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: математики[2]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Англійська мова

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

 

2

8:50
-
9:35

Етика

Вчитель: Грицай Наталія АнатоліївнаКабінет: кабінет хімії[20]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила МиколаївнаКабінет: кабінет російської мови[15]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

 

3

9:40
-
10:25

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

 

Образотворче мистецтво

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Природознавство

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

 

4

10:30
-
11:15

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

 

5

11:20
-
12:05

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Англійська мова

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

МатематикаВчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Математика

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: математики[2]

 

6

12:10
-
12:55

Англійська мова

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

 

7-А КЛАСС  ЧЕРНОМОРЦЕВА  МАРИНА ВЛАДИСЛАВОВНА 

1

8:30
-
9:15

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

2

8:50
-
9:35

 

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

3

9:40
-
10:25

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

4

10:30
-
11:15

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Географія

Вчитель: Козловська Олена МиколаївнаКабінет: кабінет географії[24]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Образотворче мистецтво

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

 

5

11:20
-
12:05

 

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна ОлександрівнаКабінет: кабінет англійської мови[26]

Геометрія

Вчитель: Черноморцева Марина ВладиславівнаКабінет: кабінет математики[22]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

 

6

12:10
-
12:55

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

7

13:00
-
13:45

 

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

 

 

 

7-Б  КЛАСС    ШВЕЦ  ЮЛИЯ СЕРГЕЕВНА 

1

8:30
-
9:15

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

Трудове навчання /

Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

2

8:50
-
9:35

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

3

9:40
-
10:25

 

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

4

10:30
-
11:15

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

5

11:20
-
12:05

Англійська мова

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Образотворче мистецтво

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

6

12:10
-
12:55

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Англійська мова

Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

7

13:00
-
13:45

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

 

 

 

 

8-А КЛАСС  ЛИТВИНОВА  АННА  АЛЕКСАНДРОВНА  

 

9

7:40
-
8:25

Англійська мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]Німецька мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Німецька мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

 

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

 

1

8:30
-
9:15

Німецька мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Англійська мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]Німецька мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 1)

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 2)

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

2

8:50
-
9:35

Англійська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 1)

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]Трудове навчання / Художня праця(Підгрупа: 2)

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

3

9:40
-
10:25

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія АнатоліївнаКабінет: кабінет хімії[20]

Фізика

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

4

10:30
-
11:15

Музичне мистецтво

Вчитель: Єфремова Олена Юріївна

Кабінет: кабінет музики[17]

Українська мова(Підгрупа: 1)Вчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаУкраїнська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Українська мова(Підгрупа: 1)

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Українська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

5

11:20
-
12:05

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Геометрія

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

 

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

6

12:10
-
12:55

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

ФізикаВчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Геометрія

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

 

7

13:00
-
13:45

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Англійська мова(Підгрупа: 2)Вчитель: Куріпко Валентина Петрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

 

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

 

8

13:50
-
14:35

 

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

Всесвітня історіяВчитель: Пирипилиця Вікторія МиколаївнаКабінет: кабінет історії[25]

 

 

9-А  КЛАСС   УДОВИЧЕНКО  ВИКТОРИЯ   ИЛЬИНИЧНА

1

8:30
-
9:15

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

2

8:50
-
9:35

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Українська мова

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

3

9:40
-
10:25

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

4

10:30
-
11:15

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

Правознавство

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

 

5

11:20
-
12:05

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

6

12:10
-
12:55

Художня культура

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Українська література

Вчитель: Сикал Вікторія Степанівна

Кабінет: кабінет музики[17]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

 

7

13:00
-
13:45

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Інформатика(Підгрупа: 2)Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

БіологіяВчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

8

13:50
-
14:35

Інформатика(Підгрупа: 1)Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

 

 

 

 

9-Б   КЛАСС   ЧЕРНОМОРЦЕВА   МАРИНА  ВЛАДИСЛАВОВНА

9

7:40
-
8:25

 

 

 

 

Правознавство

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

1

8:30
-
9:15

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Фізика

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

Фізика

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

 

2

8:50
-
9:35

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

3

9:40
-
10:25

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Трудове навчання / Художня праця

Вчитель: Рудак Світлана Анатоліївна

Кабінет: кабінет трудового навчання[27]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

 

4

10:30
-
11:15

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Німецька мова

Вчитель: Мішуренко Неля Григорівна

Кабінет: кабінет географії[24]

Геометрія

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

5

11:20
-
12:05

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Українська літератураВчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаКабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

6

12:10
-
12:55

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Художня культура

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Алгебра

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Геометрія

Вчитель: Черноморцева Марина Владиславівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

7

13:00
-
13:45

ГеографіяВчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Українська літератураВчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаУкраїнська мова

Вчитель: Толстик Ніна ВолодимирівнаКабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Інформатика(Підгрупа: 1)Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Інформатика(Підгрупа: 2)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

10-КЛАСС   ТОЛСТИК НИНА  ВЛАДИМИРОВНА

9

7:40
-
8:25

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

 

 

Євровибір

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

 

1

8:30
-
9:15

Російська мова

Вчитель: Удовіченко Вікторія ІллівнаКабінет: кабінет російської мови[15]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Інформатика(Підгрупа: 2)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

2

8:50
-
9:35

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

Захист Вітчизни(Підгрупа: 1)

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Захист Вітчизни(Підгрупа: 2)

Вчитель: Штельмах Неоніла ДмитрівнаКабінет: кабінет біології[11]

Технології

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

3

9:40
-
10:25

Алгебра

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Російська література

Вчитель: Удовіченко Вікторія Іллівна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

4

10:30
-
11:15

 

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[26]

 

5

11:20
-
12:05

 

Геометрія

Вчитель: Обуховська Людмила Миколаївна

Кабінет: математики[2]

Правознавство

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

 

6

12:10
-
12:55

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Українська мова

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

 

7

13:00
-
13:45

Інформатика(Підгрупа: 1)Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

Географія

Вчитель: Козловська Олена Миколаївна

Кабінет: кабінет географії[24]

Фінансова грамотність

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

 

Українська література

Вчитель: Толстик Ніна Володимирівна

 

11-А КЛАСС   ШТЕЛЬМАХ  НЕОНИЛА  ДМИТРИЕВНА 

 

1

8:30
-
9:15

Алгебра

Вчитель: Гординська Тамара Іллівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

Алгебра

Вчитель: Гординська Тамара Іллівна

Кабінет: кабінет математики[22]

Всесвітня історія

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

 

2

8:50
-
9:35

Українська мова

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Технології

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Українська мова

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Захист Вітчизни(Підгрупа: 1)

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]Захист Вітчизни(Підгрупа: 2)

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

3

9:40
-
10:25

Українська мова

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет української мови, літератури[21]

Фізика

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет фізики[19]

Українська література

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет інформатики[10]

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

 

4

10:30
-
11:15

Українська література

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет інформатики[10]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Українська література

Вчитель: Рудник Любов Іванівна

Кабінет: кабінет інформатики[10]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Фізична культура

Вчитель: Садовський Вадим Миколайович

Кабінет: спортивний зал[28]

 

5

11:20
-
12:05

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Історія України

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Англійська мова

Вчитель: Литвинова Ганна Олександрівна

Кабінет: кабінет англійської мови[14]

Геометрія

Вчитель: Гординська Тамара Іллівна

Кабінет: кабінет математики[22]

 

6

12:10
-
12:55

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Російська мова

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови, літератури[23]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

 

Інформатика(Підгрупа: 1)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

7

13:00
-
13:45

Біологія

Вчитель: Штельмах Неоніла ДмитрівнаКабінет: кабінет біології[11]

Економіка

Вчитель: Пирипилиця Вікторія Миколаївна

Кабінет: кабінет історії[25]

Хімія

Вчитель: Грицай Наталія Анатоліївна

Кабінет: кабінет хімії[20]

Російська література

Вчитель: Котенко Людмила Миколаївна

Кабінет: кабінет російської мови[15]

Захист Вітчизни(Підгрупа: 2)

Вчитель: Штельмах Неоніла Дмитрівна

Кабінет: кабінет біології[11]

 

8

13:50
-
14:35

 

 

Інформатика(Підгрупа: 2)

Вчитель: Швець Юлія Сергіївна

Кабінет: кабінет біології[11]