Ліцензування закладу

До уваги батьків!

На виконання рішень Колегії МОН України, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила:

«Значна частина норм Закону «Про освіту» вже вступила у силу, зокрема школи вже зараз зобов’язані оприлюднювати звітність щодо фінансових надходжень та витрат закладу, незалежно від того, чи йдеться про державні кошти, чи про благодійні внески батьків»

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 р. № 1222 про порядок отримання благодійних внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб, та протоколу засідання батьківської ради № 1 від 07.09.2017 р. прийнято наступне рішення:

Щоквартально оприлюднювати витрати благодійних внесків на сайті школи.

З метою посилення контролю за отриманням благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб для фінансування потреб закладу, відкрито поточний рахунок у територіальних органах Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області для благодійних надходжень КЗО "НВК  № 120"ДМР

Батьківська рада школи