Пора подумать  о душе,

Ей  благодатно вверив  думы

На  том стоим  мы  рубеже,

Когда  о ней  нельзя  не  думать

На сьогоднішній день в школі в 15 класах навчається 436 учнів. школа працює в  одну  зміну. початок занять  о   8.30 - закінчення  о 14.00. після  уроків учні 1-4 класів  відвідують групи  продовженого дня.
 Особлива гордість школи – дружна команда кваліфікованих   педагогів.  З 30 учителів педагогічне звання «Учитель-  методист» мають 8 чол.
 -Кваліфікаційну категорію «Спецаліст вищої категорії» - 16 чол.,  -  нагороджені значком «Відмінник освіти України» - 5 чол.,
  -  1 учитель нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,
 -   2 вчителя – Лауреати міського конкурсу «Вчитель року».
Головний стратегічний напрям у розвитку системи освіти середньої  загальноосвітньої школи № 120 у площині вирішення проблеми розвитку особистості учня та вчителя, їх компетентності.
Матеріально-технічна та навчально-методична  база школи:
У приміщенні  школи всього 27 кабінетів, це:
 -    української  мови  та  літератури,
 -    російської мови  та літератури,
 -    англійської  та  німецької  мов,
 -    математики, інформатики,
 -   фізики, хімії, історії, правознавства , географії,  біології.
 -   8 навчальних  класів  для  учнів 1-4 класів.
 -   спортивна зала ,  бібліотека, їдальня , комп*ютерний клас, медіапроектор в комплекті  з  ноутбуком, комплект  звукопідсилювальної апаратури.

анимашка мороженое

Більшість кабінетів відповідає  типовим перелікам і вимогам навчальних  програм.          - розроблена і діє Комплексна програма розвитку школи на 2001 – 2012 н.р.
школа  співпрацює :  -   ск "метеор" -   школа юних  футболістів  "дніпро-75"  -   музична  школа № 11 -   міська  бібліотека № 8 -    станцією  юних  натуралістів.
для  дітей  працюють гуртки: -  "юний хімік" -   мала  академія "журналістики" -   "цивільна  оборона" -  "петріківський  роспис" -   бісероплетіння -   спортивні  секції.